O nas

cropped-cropped-otwarcie9.jpg

 Czym się zajmujemy?

Od 2015 roku jesteśmy firmą zajmującą się przede wszystkim kompleksowym czyszczeniem pojazdów.

Naszą główną specjalizacją jednocześnie wyróżniającą nas na okolicznym rynku jest możliwość mycia oraz prania metodą parową. Poza parą, myjemy także przy użyciu aktywnej piany – każde umyte u nas auto wyjeżdża nabłyszczone i suche! Nie jest nam obce wykonywanie usług takich jak szerokopojęty detailing, pranie tapicerki, czyszczenie i konserwacja skóry, kokpitów, usuwanie naklejek, czy dezynfekcja wnętrza pojazdu.

Stawiając na aktywny rozwój, od lipca 2018 roku działamy w czterostanowiskowym budynku w centrum Świecia dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większą ilość klientów przy zachowaniu wysokiej jakości usług, Jednocześnie możemy myć, czyścić, odkurzać oraz prać samochody jak i dywany a dojazd do naszej firmy nie wymaga już wyjazdu poza miasto.

Dbając o państwa pojazdy stawiamy tylko na kosmetyki oraz chemię najlepszych producentów, są to produkty bezpieczne dla wnętrza jak i lakieru.

W sekcji biurowej naszej myjni posiadamy otwartą dla Państwa poczekalnię z darmową kawiarenką oraz sklepik z chemią samochodową, ściereczkami z mikrofibry oraz docelowo częściami samochodowymi. Ponadto przed budynkiem rośnie już mała strefa letniej poczekalni 🙂