O nas

Ekopara – o nas

Ekopara

 Ekopara – Czym się zajmujemy?

Od 2015 roku jesteśmy firmą zajmującą się przede wszystkim kompleksowym czyszczeniem pojazdów.

Naszą główną specjalizacją jednocześnie wyróżniającą nas na okolicznym rynku jest możliwość mycia oraz prania/czyszczenia metodą parową. Poza parą, myjemy głównie przy użyciu aktywnej piany – każde umyte u nas auto wyjeżdża nabłyszczone i suche! Nie jest nam obce wykonywanie usług takich jak szeroko pojęty detailing: pranie tapicerki, czyszczenie i konserwacja skóry, kokpitów, usuwanie naklejek, czy dezynfekcja wnętrza pojazdu, a od połowy 2017 roku również korekty lakieru, aplikacje powłok ochronnych oraz regeneracje reflektorów.

Stawiając na aktywny rozwój, od lipca 2018 roku działamy w czterostanowiskowym budynku w centrum Świecia dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większą ilość klientów przy zachowaniu wysokiej jakości usług, Jednocześnie możemy myć, czyścić, odkurzać oraz prać samochody jak i dywany a dojazd do naszej firmy nie wymaga już wyjazdu poza miasto.

Dbając o państwa pojazdy stawiamy tylko na kosmetyki oraz chemię najlepszych producentów, są to produkty bezpieczne dla wnętrza jak i lakieru.

W sekcji biurowej naszej myjni posiadamy otwartą dla Państwa poczekalnię z darmową kawiarenką oraz sklepik z chemią samochodową, ściereczkami z mikrofibry oraz docelowo częściami samochodowymi. Ponadto przed budynkiem rośnie już mała strefa letniej poczekalni 🙂

Ekopara – Stawiamy na profesjonalizm!!!

 

Zapraszamy również na pełną regenerację skór jak również aplikacje folii ochronnych na Wasze auta. Więcej informacji na naszym facebooku